Po vánočním prodeji ve Walmartu

, protože před Christmas Sale používá přitahování k uzavření, se obchodníci nyní zaměřují na využití fantastických slev ideální po Vánocích jako po vánočním prodeji. Používá tento rok sliby, že bude ještě mnohem velkolepější, než tomu bylo v průběhu let. Všichni hlavní online obchodníci, jako jsou Walmart, Best Buy, American Girl Stores, Newegg, Target, Kmart, Amazon a The Lases, nabídnou slevy až 75% slevu na různé typy položek. Ve skutečnosti již Walmart má vyhrazenou stránku, která předvádí jejich slevy po vánočním prodeji.

To zahrnuje nabídku speciálních slev na elektroniku a videohry, hračky pro děti a další. K dispozici je také speciální balíček Xbox 360 Elite W/Lego Batman & Pure Holiday, pro drapáky za pouhých 299 USD. Mnohem více informací o tom najdete na webu Walmart Internect Store zde.

Od Walmartu a dalších obchodníků bude od 26. prosince, ideální po skončení Štědrý den, mnohem více využití od Walmartu a dalších obchodníků. Zůstaňte naladěni, protože vám přineseme všechny tyto úžasné po vánoční slevy, jakmile budou uvedeny.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Walmart hodiny na Štědrý den a prodej

Vánoční prodej AT&T používá 50% slevu na BlackBerry

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních Vánocích a po vánočních dohodách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *