Stáhněte si tapety Samsung Galaxy S6 Stock

s oficiálním odhalením nových vlajkových lodí Samsung, jmenovitě Galaxy S6 a také S6 Edge včera v MWC, kolo úniků, zvěsti a spekulace byly dány stranou . Z toho, co chápeme o těchto chytrých telefonech, je zřejmé, že Samsung tuto lekci objevil, spíše pozdě.

Nakonec korejský gigantický odvedl vážnou práci na stylu i pocitu nové galaxie. Jedna věc však o tom, na kterou se Samsung neustále chlubí (naznačuji „inovace“), není tam, protože styl S6 se vypadá jako blízká kopie iPhone 6. Pokud jde o zabalenou obrazovku na obou stranách okraje, tak i některé další funkce objevené na nových telefonech Galaxy, OEM rozhodně udělal některé geniální věci.

Podle Samsungu začnou Galaxy S6 a S6 Edge 10. dubna dodávat do 18 zemí a potom pomůcka učiní svou metodu i do jiných zemí. Je to ještě mnohem víc než měsíc, než telefony zasáhly police v obchodech poblíž nás, ale nyní můžete potěšit několik uniklých dobrot z ideálu gadgetu. Jen o pár dní zpět člověk sdílel jeden uniklý tapety z Galaxy S6 na fóru XDA a později několik z mnohem více uniklých tapet S6 před zahájením spustily metodu na veřejnost.

Dnes máme všechny tři úniky tapet, které vám všem ukážou. Nové tapety vypadají opravdu vynikající a mají typické rozlišení 2240 x 2240 pixelů. Jakmile vyjde mnohem více tapet a je k dispozici výpis systému, vrátíme se s celou sadou tapet. Do té doby si stáhněte potěšení z nabízených tapet.

Stáhněte si Galaxy S6 EXIED TAWPAPERS:

Galaxy-S6-Stock-Wallpapers.zip

Aktualizace: Tapety Galaxy S6 (úplná sada)

Dnes jsme dostali všech 12 tapet z Galaxy S6 (díky Hitman-Creed z XDA pro nové tapety!). Níže si můžete stáhnout kliknutím na odkaz.

Tapety Galaxy S6 & S6 Edge.zip | Zrcadlo 1

Stáhnout také: HTC ONE M9 Stock Tapety

Pro mnohem více tapet můžete prohledat naši sekci tapety!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *