Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 10 Je třeba mít deskové hry pro iPad

10 Je třeba mít deskové hry pro iPad

hraní na displeji 9,7 palců iPadu je úžasný zážitek dohromady! Se speciálním dotykovým zážitkem a úžasnými tituly můžeme snadno říci, že doteky iPhone/iPad/iPod foukaly další přenosné herní platformy, jako jsou PSP a Nintendo, do bitů. Zde je seznam deskových her, o kterých se domníváme, že jsou pro každého majitele iPadu nutností.

Monopol – Pokud jste častým hráčem na palubě, pak jste jistě o monopolu. Hra napodobuje skutečnou věc krásně na iPadu – díky úžasnému displeji iPadu. Autorem hry je Electronic Arts, to je opravdu dobrý náznak shrnout, jak může být hra. Jen oslňující a velmi zábavné! Za cenu 2,99 $ to absolutně stojí za to!

Stáhněte si monopol pro iPad.

LUDO – Na iPadu konečně dorazila oblíbená rodinná hra všech dob. Hra opravdu ožívá na iPadu a nejlepší je, že je zdarma! Na iPadu si s tím mohou hrát až 4 hráči. Tuto hru velmi doporučujeme, pokud jste na výletu kempu nebo na železniční cestě. Opravdu to pomáhá při zabíjení času.

Stáhněte si Ludo pro iPad.

Scrabble – Electronic Arts Scrabble vás může připojit až 4 hráče najednou a získáte body vytvořením slov z jednotlivých dopisů. Hra je úžasná, pokud chcete vyzkoušet své slovní dovednosti a vyzvat i ostatní. Hra má cenu identifikaci 9,99 $, ale je to dobré, pokud jste byli fanouškem Scrabble po dlouhou dobu. A celková kvalita hry odpovídá účtu.

Stáhněte si Scrabble pro iPad

Shredder Chess pro iPad – Shredder je úžasně vypadající šachová hra pro iPad. Úžasný čas, pokud jste hardcore šachový hráč. Hra má cenu identifikovat 7,99 $. Se všemi zúčastněnými umělou inteligencí věříme, že je to spravedlivá cena, pokud jste šachový hráč.

Stáhněte si Shredder Chess pro iPad.

Checkers-Toto je pravděpodobně nejjednodušší a nejjednodušší hra na iPadu. Je to opravdu rychlé a návykové, až 2 hráči se mohou do hry dopřát nebo můžete hrát proti počítači. Samotná deska vypadá v blízkosti skutečného života kvůli jeho dřevěné textuře.

Stáhnout Checkers pro iPad.

Válečné lodě: Sea On Fire – ti z vás, kteří jsou obeznámeni s populární bitevní lodí deskových her, ve kterém musí hráči hádat, kde jsou lodě druhého hráče, a zničit je, budou tento milovat. Válečné lodě: Sea On Fire je varianta bitevních lodí s trochou kreslené grafiky a hra vás určitě připojí. Cena identifikace 2,99 $ není pro taková hra tak špatná.

Stáhněte si válečné lodě: Sea On Fire pro iPad.

Snake Me! – Hra hadů a žebříků, které lze hrát až se 4 hráči. Hra je jako závod, který dosáhne nejprve na konci, ve kterém vás hadi drží zpět a žebříky vás přiblíží ke konci. Za cenu 4,99 $ je to příliš mnoho.

Stáhnout Snake Me! pro iPad.

Domino Touch – stará a klasická hra v reálném životě zasáhne iPad. Rozhraní je snadno srozumitelné a hraje. Za cenu 0,99 $ je téměř zdarma.

Stáhněte si Domino Touch pro iPad.

BoardBox – Nejlepší věc na BoardBoxu je, že má všechny populární deskové hry na jednom místě! jo, slyšel jsi to správně. Je to nejlepší společník pro vás a vaše kamarády, pokud se nechcete přepínat mezi různými deskovými hrami. Skládá se z her jako šachy, dáma a spousta dalších. K dispozici je také režim pro více hráčů, kde můžete hrát online s ostatními hráči. Za cenu 3,99 $ je to vysoce doporučená aplikace!

Stáhněte si BoardBox pro iPad.

Sudoku – Sudoku je pravděpodobně nejoblíbenější deskovou hrou všech dob. Verze iPadu společnosti Sodoku má oslnivé rozhraní s přitažlivou hraní, která vás může udržet několik hodin. Za cenu 1,99 $ je to pro fanoušky Sudoku dobré.

Stáhněte si Sodoku pro iPad.

Toto je seznam deskových her, o kterých se domníváme, že musí mít pro každého milovníka deskových her, který vlastní iPad. Určitě vás budeme informovat, pokud narazíme na mnohem úžasnější deskové hry pro iPad.

Můžete také chtít vyzkoušet:

10 musí mít aplikace pro iPad pro bloggery

Proměňte svůj iPad na iPhone pro telefonní hovory

Super Duper Guide to iPad – vše, co potřebujete vědět!

Proměňte svůj Wi-Fi iPad na iPad 3G pomocí aplikace Mywi pro iPhone

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google a Apple.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *