Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 12 dní Vánoc s Apple začíná dnes! Denně dostávejte bezplatné aplikace, filmy, hudbu, knihy a televizní pořady od iTunes

12 dní Vánoc s Apple začíná dnes! Denně dostávejte bezplatné aplikace, filmy, hudbu, knihy a televizní pořady od iTunes

Apple slaví prázdninové sezónu svou každoroční 12denní vánoční událostí, na které rozdávají spoustu skvělých aplikací, písní, filmů, hudby, hudby a televizní pořady. Podrobnosti po skoku!

Nabídky společnosti Apple na 12 dnů Vánoc formálně začínají dnes 26. prosince a končí 6. ledna. Každá z jejich nabídek bude k dispozici pouze po dobu 24 hodin a s ohledem na to Apple vydala aplikaci pro akci tak, aby lidé s iPod touch, iPhone nebo iPad a přístup na jejich dárky na cestách.

Dnes Apple rozdává video a zvukové stopy od Coldplay.

Z App Store:

Vy a vaši kamarádi si můžete zdarma stáhnout úžasný výběr písní, hudebních videí, aplikací a knih. Každé stahování bude k dispozici pouze po dobu 24 hodin. Získejte naši speciální 12 dní vánoční aplikace, aby bylo ještě snazší přístup k vašim dárkům, když jste na cestách.

Ti z vás, kteří nemají zařízení pro iOS, budou stále moci získat položky, které Apple ukládá slevu. Nezapomeňte se přihlásit do obchodu App Store z iTunes 26. prosince.

Pokud skutečně máte zařízení iOS a jako věci zdarma (kdo to opravdu ne?), Je tato aplikace absolutní nutností!

Z toho, co jsme slyšeli, budou aplikace jako Soundhound Infinity jednou z aplikací na seznamu. Soundhound je populární aplikace pro uskutečnění písní, která rozpoznává písně ze vzorků, které nahráváte. Úžasný způsob, jak získat informace o písních, které se vám líbí, ale nevíte.

Doufáme, že na akci uvidíme nějaké úžasné dárky. I když jsem si jistý, že Apple to nikdy nebude slyšet, ale pokud jde o rozdávání aplikací, měli by se pokusit vyjmenovat aplikace, které jsou kvalitní, ale ne tak populární. Rozdávání aplikací jako Angry Birds by bylo nudné.

12 dnů Vánoc je kompatibilní s iPhone 3GS/4/4s, iPod Touch 3G/4G, iPad 1/2 na iOS 4.3 nebo novější. Stáhněte si jej z odkazu vloženého níže.

Stáhněte si 12 dní Vánoc pro iPhone a iPad [odkaz iTunes]

Podívejte se na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte další aplikace pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete také chtít vyzkoušet:

12 dní Xbox Live Sales oznámil společnost Microsoft

Tři populární placené aplikace pro iPhone se dostaly zdarma na Vánoce! – Stáhnout teď

Apple nabízí na Vánoce bezplatnou dopravu na další den

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *