Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Arduino knihovna dělá digitální déšť, jako je to 1999

Arduino knihovna dělá digitální déšť, jako je to 1999

, bude to nový Matrix film v divadlech příští měsíc, a víte, co to znamená: Chystáme se podívat na celou novou generaci je posedlý slavným franšízím “Digitální déšť” efekt. Díky moderní inzertní technologii očekávejte, že uvidíte linky třpytivého textu, který se vylévá zobrazení všeho z billboardů do plynových čerpadel.

Není mnohem snadnější než to.
Pro ty z nás, kteří se právě snažili najít omluvu, abychom vylomili staré matrice spořiče obrazovky, můžete také skočit na věci pomocí této užitečné arduino knihovny pro ESP8266 a ESP32. Vyvinut pomocí [Eric Nam], umožňuje spustit digitální dešťovou bouřku na displeji podporovaných knihovnou TFT_ESPI tak snadno jako běží digitalrainanim.loop ().

Můžete dokonce nainstalovat knihovnu přes Arduino IDE, stačí otevřít správce knihovny a hledat “Digitální déšť”, abyste mohli začít. Stále máte zavěsit zobrazení až do mikrokontroléru, ale pocházíte, [Eric] to nemůže udělat pro vás.

Při pohledu na příklady se zdá, že různé aspekty animace jako barva a rychlost lze konfigurovat inicializací knihovny s různými hodnotami. Bohužel nemůžeme moc vidět ve způsobu dokumentace pro tento projekt, ale porovnáním různých příkladů musíte být schopni získat vysoké body.

Zatímco naše první volba by jistě byla zeď zelených alfanumerických LED displejů, nemůžeme pomoct, ale být potěšen tím, jak snadný tento projekt ji činí spinovat svůj vlastní kousek matice na pracovním stole.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *