Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Společnost iOS 13 podporuje simultánní úlovek z několika kamer

Společnost iOS 13 podporuje simultánní úlovek z několika kamer

s omezeným časem nabízeným během úvodní hlavní přednášky společnosti Apple WWDC, podnik nebyl schopen sdílet všechny vynikající nové funkce, které jsou součástí iOS 13, jakož i další aktualizace. Jednou z funkcí, které se objeví, a nyní se začíná zajímat, je podpora souběžného chytání videa, zvuku a obrázků z několika kamer a mikrofonů na zařízení.

V současné době jsou telefony iPhone schopny zachytit pouze informace z jedné vačky i mikrofonu, ale s novým vydáním IOS 13 letos budou návrháři vyvinout aplikace, které například chytí video z přední i zadní kamery ve stejnou dobu.

Apple sdílel mnohem více informací o této funkci během prezentace WWDC, přičemž příkladem je aplikace pro nahrávání videa v obraze, která jednotlivce nahrála pomocí přední vačky směřující do přední části, zatímco také zaznamenává z zadní vačky směřující dozadu na přesnou stejný čas.

Apple rovněž poznamenal, že návrháři budou moci získat přístup k datům hloubky, zatímco to vše se děje, něco, co s největší pravděpodobností jde nějakou metodou pravdy, že pouze nedávné gadgety budou moci tuto funkci podpořit. Apple uvádí, že iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR a iPad Pro to budou moci využít.

Zatím se nezdá, že Apple využívá tuto novou funkci v jakémkoli typu svých vlastních aplikací, i když je možné, že by mohlo modifikovat před představením iOS 13 koncem tohoto roku. Návrháři však budou moci začít připravovat své zboží, s prvním iOS 13 beta nyní nabízeným ke stažení.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IOS 13 Beta 1 profil ke stažení bezplatné spolu s iPadosem 13 bude nabídnuto letos v červenci, potvrzuje Apple

iOS 13 beta 1 ota konfigurační profil a iPados 13 ke stažení ještě nezveřejněno, zde je důvod

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13 veřejné beta 1 datum vydání ke stažení ohlášeno společně s MacOS 10.15, TVOS 13 Public Betas

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

iOS 13 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA a iPados 13 Beta 1 pro iPhone i iPad

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *