Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics 12.12 Nabídka diskontních sazeb Teckin Wise Light Switch na pouhých 28,99 $, spolupracuje s Alexa a také s asistentem Google

12.12 Nabídka diskontních sazeb Teckin Wise Light Switch na pouhých 28,99 $, spolupracuje s Alexa a také s asistentem Google

Vysoce hodnocená spínač Wise Wise Wise Wise Wise Wise je nabízena, aby se nyní vybrala nejlépe s použitými diskontními sazbami s omezeným časem použitá diskontní sazba k tomu pro 12.12. Díky nabízenému kódu diskontní sazby si můžete vyzvednout tento hardware Wise House za pouhých 28,99 $, což vám poskytne okamžitá diskontní sazba 10 $ při každém nákupu.

Tento typ hardwaru se okamžitě chystá pro jednotlivce, kteří nemají typ světelných armatur – jako jsou lustry, které nejsou schopny přijímat moudré žárovky z odrůd, jako je odstín. Spíše než museli vyměnit všechny světelné armatury jeden po druhém, nebo dokonce muset koupit několik nových žárovek za velké náklady, mít moudrý spínač tohoto osvětlení vám umožní spravovat vaše světla v domě dálkového ovladače, prostřednictvím smartphonu nebo tablet, stejně jako s snadnými hlasovými příkazy s kompatibilními hlasovými platformami.

Přepínač rovněž přináší přístup k přístupu k bezplatné aplikaci Wise Life na platformách iOS, stejně jako Android, které umožňují snadné i jednoduché dálkové správy přepínače, a proto světla, která jsou připojena k přepínači . Stále budete také moci spravovat přepínače ručně, takže pokud se v některých případech rozhodnete tato světla ovládat staromódní cestou, pak jste tam zakrytí. Produkt je rovněž kompatibilní s Amazon Alexa i s asistentem Google, což umožňuje hlasovou správu připojených světel, pokud je v nemovitosti přítomen například kompatibilní hardware, jako je například Echo Dot.

Kromě snadné i efektivní kontroly získáte rutiny i časy, mnohem větší flexibilitu, než jste dříve měli, a také hladký nový styl, který obsahuje schválení FCC.

Pokud jste připraveni provést tento nákup, pak existuje několik malých námitek, o kterých si budete muset být vědomi. První ze všeho, budete vyžadovat, aby při zapojení Wise Switch bylo nabídnuto neutrální kabel. Pokud máte interně zapojení systém, který využívá přepínací drát, je pravděpodobné, že tento produkt nebude kompatibilní. Kromě toho budete rovněž vyžadovat nabídku bezdrátové sítě 2,4 GHz. Pokud jste tyto věci uspokojili, zkontrolujte níže uvedený odkaz na produkt a nezapomeňte si všimnout nabízeného kódu diskontní sazby.

Koupit: Teckin Wise WiFi Light Switch z Amazonu: 28,99 $ s využitím kódu S7DQVKOS | Původní cena: 39 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 13.2.3 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

Útěk z vězení iOS 13.2.3 Využití checkra1n, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Stáhnout Checkra1n iOS 13.2.3 IPA vězení na Mac [0.9.6 beta]

IOS 13/13.2.2 Výpis z vylepšení vězení pro checkra1n

Opravte Cydia havarující na checkra1n ios 13 útěk z vězení, tady je jak

Gold iPhone 11 Pro Max: Pouzdro, Lightning Cable, bezdrátová nabíječka, pás, reproduktor, další

Červené příslušenství iPhone 11: pouzdro, bleskový kabel, bezdrátová nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Žluté příslušenství iPhone 11: Pouzdro, Lightning Cable, Qi bezdrátová nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Purple iPhone 11 Příslušenství: pouzdro, Lightning Cable, Qi USB nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Green IPhone 11 Příslušenství: pouzdro, Lightning Cable, Qi USB nabíječka, pás, reproduktor, mnohem více

Midnight ekologicky přátelský pro iPhone 11 Pro Max: Pouzdro, Lightning Cable, Wireless Charger, Band, Reproduktor, další

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *