Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Jak odeslat / získat jakýkoli typ datového typu přes Airdrop v iOS 8

Jak odeslat / získat jakýkoli typ datového typu přes Airdrop v iOS 8

Zde je přesně to, jak můžete odeslat a získat jakýkoli typ datového typu s využitím Airdrop v iOS 8 z vašeho iPhone. Celkové detaily lze nejlépe objevit po skoku.

Při nákupu k odeslání / získání jakéhokoli typu dat přes Airdrop budeme používat pomoc široce známého útěku z vězení, který se jmenuje názvem AnyDrop, ale nyní je úprava zcela připravena využít iOS 8.

Nová verze – AnyDrop 3 – je nástupcem starší verze přesně stejného názvu vylepšení vězení, která byla implikována pouze pro iOS 7. Kromě typické aktualizace iOS 8 však modify s sebou přináší do seznamu spoustu dalších nových fantastických funkcí.

Nová verze AnyDrop vám umožňuje prohledávat soubory systémové nebo kořenové úrovně, a navíc, přijímač nevyžaduje, aby na jeho gadget nainstaloval jakékoli soubory, což je velký bod pohledu, pokud vy ‘ se nás ptá.

Po instalaci udělá AnyDrop magii z jakéhokoli typu aplikace, která podporuje funkci „Open In“.

AnyDrop 3 je určitě nutností pro jakýkoli typ jednotlivce s vězením Gadget iOS za předpokladu, že to umožňuje. Sdílení údajů o deb s jedním dalším gadgetem iOS přes Airdrop a také nainstalovat aplikaci nejlépe a poté prostřednictvím průzkumníka dat, jako je Ifile. Docela sladké, že? Jsme si jisti, že s námi o tom budete souhlasit.

AnyDrop 3 je nabízen z úložiště BigBoss v Cydia pro iOS 7 a iOS 8 a také může být za 2,49 $.

Vezměte si to pro točení na vašem iPhone Jailbroken a také nám porozumějte v sekci komentářů níže, v co o tom věříte.

Pro tutoriály přesně o tom, jak útěk z vězení a také nastavit Cydia:

Jak útěk z vězení iOS 8.1.2 Využití Taig [průvodce]

Jak útěk z vězení iOS 8.1.1 Untored pomocí Taig [Tutorial]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 8.1.1, stejně jako iOS 8.1.2 s Taig na iPhone 6, 6 Plus, 5S, iPad, mnohem více [aktualizované]

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone i iPad.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *