Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized 8 Úhledné triky Siri, o kterých jste pravděpodobně nevěděli

8 Úhledné triky Siri, o kterých jste pravděpodobně nevěděli

s každou aktualizací iOS, Siri je chytřejší a lepší. Nyní je schopen zpracovat informace přenášené různými způsoby. Zde procházíme výběrem triků Siri, které jste možná předtím narazili, a po odhlášení všech tipů jsme si jisti .

Zjistěte, co někdo říká na Twitteru

S příkazem „Co je… říkat?“, Siri se bude snažit najít Twitter spravovat, na kterého jste se ptali, a následně doručit jejich tweety.

Zkontrolujte informace o letadlech létajících ideálních nad vámi

Pokud se potěšíte v zábavě spatření letadel, možná nevíte, že Siri vám může pomoci zjistit živé informace o letadlech létajících ideálních nad vámi v daném okamžiku. Chcete -li to udělat, jednoduše se zeptejte Siriho: „Jaká letadla létají nyní na místě ideální?“ nebo „Jaká letadla jsou přede mnou ideální?“.

Tato funkce je prozatím omezena pouze na U.S.

Pomocí SIRI změňte posuvník jas a další nastavení

SIRI můžete použít k nalezení a změně nastavení založeného na posuvníku za běhu jako: „Upravte jas obrazovky“ nebo „Změnit velikost písma“ atd.

Držte krok s světovým pohárem FIFA

Neexistuje přesně nedostatek způsobů, jak sledovat největší show fotbalu, a pomocí příkazu „Aktualizovat mě na skóre Světového poháru“, budete moci vidět aktuální skóre, výsledky a rozvrh světového poháru. Říká: „Jaké bylo skóre mezi [týmem A] a [týmem B]?“ poskytne vám aktuální živé skóre mezi dvěma týmy hrajícími.

Brát selfie

Slovo „selfie“ existuje už roky v kruzích sociálních sítí, ale nedávno se stalo nejvíce nadužívaným termínem v populární kultuře. Popisuje akt fotografování sebe sama a díky Sirimu se můžete v tomto jevu zúčastnit pouhým vyslovením slov „Vezměte selfie“, která spustí aplikaci CAM.

Přepněte Wi-Fi, Bluetooth a další nastavení

Siri lze použít nejen k nalezení a změně konkrétního nastavení založeného na posuvníku, ale lze jej také použít k přepínání nastavení, jako je Wi-Fi, Bluetooth atd. Základní příkaz, jako je „Turn Wi-Fi Off“, vypne váš wi- FI rádio vypnuto. Můžete to také udělat pro přepínání režimu letadla, nerušit a více.

Přimějte Siriho si přečíst svou nejaktuálnější zprávu

Příkaz „Číst mé poslední zprávy“ uvidí, jak si Siri zkontroluje aplikaci pro vaši zpráv a naskenuje nejnovější položku, což vám dá přesně vědět, o čem zpráva byla.

Identifikace písně

Věděli jste, že Siri dokáže identifikovat písně? Ano to je správně. Poháněn Shazamem pod kapotou, jednoduše spustil Siri a řekl: „Co je tato píseň?“ Pomůže vám identifikovat jakoukoli skladbu, která se kolem vás hraje. Tato funkce je však k dispozici pouze na iOS 8.

A to uzavírá naše kolo. Doufáme, že jste tam někde našli alespoň pár nových triků.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Top 23 skrytých funkcí iOS 7, o kterých pravděpodobně nevíte

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *