7 Pro tipy pro efektivně využití Microsoft Word

, pokud pracujete s Microsoft Word po extrémně dlouhou dobu, stejně tak zjistíte, že moje tipy jsou užitečné, díky nimž bude vaše práce slovem ještě rychlejší. Pojďme se tedy podívat na tyto důležité techniky, ale chcete prohlédnout tyto nejlepší textové editory pro Android.

7 tipů Microsoft Word Pro

Microsoft Word je nejdůležitější i požadovaný nástroj pro jakýkoli typ kancelářské práce. Stejně jako počet funkcí, které má, bude šokovat jakýkoli typ člověka. Vybrali jsme sedm tipů, které vám pomohou zjednodušit vaši práci se slovem a automatizovat některé rutinní úkoly.

Jak uložit dokumenty v SkyDrive

Při vytváření slovních dokumentů byste měli přemýšlet o tom, kde je mnohem praktičtější je ukládat. Jedním z nejužitečnějších řešení pro ukládání dat je služba Windows Online SkyDrive. Pokud dosud nemáte účet SkyDrive, můžete jej získat zcela zdarma na Office.Live.com.

Po vstupu do služby můžete přidat do ní slovní dokumenty, kromě jakéhokoli typu jiných dokumentů. Chcete -li to provést, v samotné službě klikněte na „Přidat soubory“. Zadejte složku, ve které je chcete uložit. Vyberte složku „Moje dokumenty“ (také můžete vytvořit novou složku). Nyní můžete přetáhnout dokumenty do zřetelného malého čtverce nebo je vybrat na počítači. Vyberte svůj soubor a klikněte na tlačítko „Otevřít“.

Po načtení souboru klikněte na tlačítko „Pokračovat“. Soubor se objeví ve složce My Documents ve zobrazení výpisu. Pokud kliknete na záznam, funkce se objeví na nejlepší straně, se kterou můžete soubor upravit v prohlížeči, otevřít jej pomocí Microsoft Word nebo provést řadu dalších operací, včetně jeho sdílení.

Jak oříznout obrázky

Pokud vždy pracujete s různými obrázky v dokumentech, můžete je oříznout do původního tvaru. Chcete -li to provést, vyberte obrázek, přejděte na kartu „Formát“, klikněte na šipku na tlačítku „oříznout“ a také zvolte „Oříznutí do tvaru“. Právě zde můžete vybrat jakýkoli typ tvaru, který se vám líbí. Přesně tak můžete čerpat zájem o obrázku jeho oříznutím ve formě. Aplikace obsahuje komplexní seznam různých funkcí, takže pokud chcete potěšit tradiční program pro kancelářskou práci, objevte Microsoft Word zcela zdarma ke stažení online a začít spravovat všechny dokumenty s pokročilými funkcemi.

Jak využít zoom s myší

Pokud během správy Word Documents Management požadujete rychle posílení objektů souboru, pak podržte základní CTRL a otočte kolo myši dopředu, abyste je zvětšili. Chcete -li snížit objekty, podržte znovu základní CTRL a také posouvejte dozadu myši. Pokud vyberete samostatný objekt, můžete jej posílit pouze a přesně to samé platí pro text. S využitím základního a myšího kola můžete tedy zvýšit nebo snížit objekty dokumentu.

Nenechte si ujít: 5 pozoruhodných slovních her pro Android

Jak vybrat a upravit text

Pokud chcete provést úpravy dokumentu Word, měli byste si vybrat produkty, které požadujete nahradit. Proto vám chci připomenout řadu technik výběru, které jsou praktické používat. Nejprve vyberte velký blok textu držením a přesunutím kurzoru myši. Možná je vám tato technika již pochopena. Pokud hledáte další znalosti, můžete však vždy objevit zbrusu nové informace o prominentních aplikacích na RocketFiles.

Můžete si také vybrat libovolný typ Word s dvojitým kliknutím. Dvojité kliknutí a slovo je zvýrazněno. Rovněž můžete kliknout na třikrát v řadě (Triple-Click) a vybrat celý odstavec. Rovněž existují nekonvenční techniky izolace.

Jak skrýt/zobrazit příkazový řádek

Někdy při práci na zlepšení dokumentu je nutné co nejvíce rozšířit pracovní prostor. Toho lze dosáhnout skrytí příkazového řádku. Stisknutím tlačítka CTRL + F1 skrýt krmivo. Chcete -li vrátit řádek na své místo, znovu stiskněte Ctrl + F1.

Příkazy můžete také skrýt dvojitým kliknutím na libovolný typ karty kromě karty Data. Dvojitá kliknutí opět vrátí pásku na své místo. Když je řádek skrytá, lze ji stále použít – stačí kliknout na jednu z karet. Po výběru preferované položky je páska znovu skrytá.

Jak opakovat předchozí příkaz

Praktická funkce, která vám umožní duplikovat poslední příkaz. Pokud stisknete F4, pak slovo opakuje předchozí příkaz, který jste vytvořili. Může to být textový vstup, sekvenční delece řady řádků, aplikace stylů pro různé segmenty textu a mnoho dalšího.

Jak přemístit a vybrat velký text

Pokud požadujete rychle zvolit velký text, nastavte kurzor na jeho začátek a klikněte také na posun se stisknutím tlačítka na konci fragmentu. Ušetřete čas i nervy za okolností, kdy si musíte vybrat řadu listů najednou.

Nakončil bych svých 7 Microsoftnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *