Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Access Hidden File Manager v Android 6.0 Marshmallow, tady je to, jak

Access Hidden File Manager v Android 6.0 Marshmallow, tady je to, jak

Android OS prošel dlouhou cestu vzhledem k tomu, že jeho rané dny, ale ve všech období vývoje, co zůstalo konstantní, je absence nativního správce souborů . U platformy, která používá bezkonkurenční přístup a správu souborů na mobilních zařízeních, dostali uživatelé tuto schopnost pouze prostřednictvím aplikací pro průzkumné soubory třetích stran až dosud. Android 6.0 Marshmallow je nyní oficiálně první verzí mobilní platformy Google, která nese vestavěný správce souborů, ale nemusí to být tak zřejmé. Ukážeme vám, jak v našem průvodci krok za krokem získat přístup ke skrytému správce souborů v Android Marshmallow.

Správci souborů na Androidu byli vždy omezeni na nabídky OEM nebo aplikace třetích stran na Google Play a mnohem zkušenější uživatelé mohou skutečně najít funkce tohoto vestavěného správce souborů v Marshmallow trochu příliš základní. Pokud je však vše, co musíte udělat, nelze však zklamáni normální kopírování / pohyb, odstraňování, přejmenování souborů. Trik však je zjistit, kde ve skutečnosti zvažuje, že neexistuje žádná ikona aplikace, která by vám pomohla spustit.

Jak přistupovat ke Správci skrytých souborů v Android 6.0 Marshmallow:

Krok 1: Chcete -li začít, spusťte aplikaci Nastavení ze zásuvky aplikace.

Krok 2: Nyní vyberte Storage & USB ze seznamu v kategorii zařízení.

Krok 3: Nyní musíte kontrolovat správce úložiště Android a poskytovat interní úložiště kompletní s rozkladem úložiště podle typu obsahu. Jednoduše přejděte tento seznam dolů do konce a klepněte na možnost s názvem „Prozkoumejte“.

Voila! Nyní uvidíte všechny soubory a složky ve vašem úložném prostoru uvedeném v tomto rozhraní. Uvědomte si, že rozhraní, které vidíte, je součástí aplikace Nastavení a není samostatná aplikace sama o sobě. Budete však moci výrazně snadno vstoupit ze složky, kopírovat / řezat a smazat soubory a složky.

Výsledné rozhraní také využívá uživatele, aby uživatelé mohli vybrat soubory, aby fungovali, a dokonce je sdílet s aplikací nebo cloudovým úložištěm, jako je Dropbox a Disk Google. Uživatelé budou také moci vyhledávat soubory a dokonce zobrazit soubory a složky nastavené v mřížce nebo seznamu, včetně jejich třídění podle názvu, upraveného data a velikosti.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak nainstalovat / flash Android 6.0 Marshmallow [tutoriál]

Zařízení Android potvrdila, že získají aktualizaci 6.0 marshmallow [seznam]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *