Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Aplikace pro Android M Pictures unikla před Google I/O 2015 [Screenshots]

Aplikace pro Android M Pictures unikla před Google I/O 2015 [Screenshots]

s obrovskou událostí I/O Designer Google hned za rohem všechny oči jsou v podnikání, aby zjistily, kam to vyžaduje zejména Android. Mnozí očekávají, že Google odhalí Android M na akci, aktuální i největší verzi mobilního operačního systému Google. Spolu s tím, že se jedná o zvěsti, že obrovské úpravy se týkají Google+, přičemž spinoff obrázků je ten, který by mohl být hodně nezbytný za předpokladu, že možnosti Android M vyvíjejí vzhled.

Jak se hodiny odškrtávají a Android M se přibližují, na internetu se objevily screenshoty, které se zdá, že v celé své slávě zobrazují aplikaci nové obrázky Android M. Vypadá to, že vhodně pojmenovaná aplikace Pictures může být funkcí Google+, které někteří lidé rozumějí, stejně jako ve samostatném formuláři aplikace, přičemž Google se snaží svlékat Google+ holé z všeho užitečného. I když Google+ byl neúspěšný experiment v očích mnoha, jeho obrázkové rysy byly skutečným plusem.

Zdá se, že jedna z těchto funkcí, Auto Awesome, je v této aplikaci pro únik obrázků, i když se nyní nazývá „asistent“. I když je pravda, že nerozumíme s jistotou, co tato aplikace skutečně je, v tomto okamžiku to skončí Postupně odstraní, že bude odesílána společně s Android M Google, kdykoli to může být.

S novými gestami zřejmě zřízenými pro aplikaci, funkce, jako je šití a řešení rozpoznávání V každém případě šokováno, když to vidí, že skočí do starších verzí mobilního operačního systému. Kromě toho nemusí být iOS verze nové aplikace Google Pictures také zcela mimo obavy.

Google má tendenci poskytovat své obrovské nové Android vydává výlet na svou událost Google I/O, stejně jako aktuální verzi – Android M – nastavena, aby získala svou první veřejnou cestu v nadcházejících dnech, můžeme pouze za předpokladu, co můžeme pouze předpokládat, co Pouštní, že „m“ znamená.

Marshmallow, snad?

(Zdroj: Androidpolice)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Google I/O 2015: Zde je to, co od hlavní přednášky očekávat

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *