Android 2.1 pro HTC Hero

Všichni jsme slyšeli zprávy o tom, že HTC Hero získává oficiální upgrade pro platformu Android 2.0. Dokonce i oficiální účet HTC Twitter to ověřil, když minulý měsíc tweetovali o této možné upgrade. Nyní se však zdá, že HTC má pro své majitele hrdiny mnohem lepší plány. Podle zpráv zveřejněných společností BGR HTC pracuje na získání upgradu nové generace Android 2.1 pro HTC Hero. To by mohlo znamenat, že plány na získání Android 2.0 na hrdinu mohly být všechny opuštěny dohromady.

Obrázky kredit: Buďte geek

Snížení obrazovky, které vidíte výše, ukazují HTC Hero spuštěnou Android 2.1 s novým uživatelským rozhraním Sense, speciálně navrženého pro tuto nadcházející upgrade na platformu Android. K datu vydání však není možné, můžete se ujistit, že to nemusí být tak dlouho, než si můžete užít všechny dobroty na svém hrdinu, které jsou k dispozici v Android 2.x, jako je univerzální doručená pošta a mapy Google s navigací například.

UPDATE 1: Uniklý Android 2.1 ROM pro HTC Hero je nyní nabízen ke stažení.

Můžete mě dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších vydáních Android.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *