Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Digital Electronics Apple vysílá samostatné pozvánky na 11. září Čínský iPhone představit událost [Aktualizace: Tokio i Berlín]

Apple vysílá samostatné pozvánky na 11. září Čínský iPhone představit událost [Aktualizace: Tokio i Berlín]

Pochopit, co je chladnější než událost iPhone? Dvě události iPhone Prohlášení, stejně jako to je přesně to, co Apple má v knihách pro 10. a 11. září.

Ne materiál s pozvoucího Press na událost ve své škole Cupertino na akci 10. září iPhone, Apple dnes poslal pozvánky na čínský tisk a požádal je, aby se připojili k výrobci iPhone na akci v Pekingu 11 .. Kromě čínského textu je pozvánka přesně stejná jako ten, který již byl zaslán do tisku ve Spojených státech, což naznačuje, že široký styl těchto dvou oznámení bude stejný.

Očekává se, že Apple příští týden odhalí iPhone 5s i iPhone 5c, přičemž druhý pravděpodobně odpovídá představení v Chine. Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook byl rovněž viděn, jak chodí do čínských poskytovatelů úředníků pozdě, pravděpodobně s cílem vyhodit nabídku, která by viděla iPhone týkající se největšího dopravce země China Mobile.

Apple také pracuje obtížně posílit svůj obraz v Číně, přičemž velký prospektivní trh v regionu je něco, co Tim Cook prostě nemůže ignorovat. Uvádí se, že Apple přemýšlí o budování výzkumné studie a postupu v regionu, což je něco zálohovaného různými reklamami LinkedIn pozdě.

Android Google je v současné době v Číně na vrcholu, zejména kvůli pravdě, že iPhone nemá v zemi oficiálního poskytovatele. Pokud se Tim Cook určitě zabýval zprostředkováním nabídky s China Mobile, pak by mohl být iPhone nastaven na dodržování této události 11. září. Není to odstranění, zda oba nové telefony iPhone představí v Číně, avšak iPhone 5c je v tomto bodě docela skvělá sázka.

Je to poprvé, kdy Apple uspořádal pouze speciální akci pro čínský tisk, a také může signalizovat nové zaměření pro podnikání vpřed. Pokud může být Čína přesvědčena, aby poskytla iPhone šanci, pak by Apple mohl být na neočekávaném pádu, stejně jako to je před přidáním veškerého příslušenství i prodeje aplikací do rovnice.

Aktualizace x1: Podle AllthingsD budou tyto události uvedeny na trh satelitu a budou se konat také v Tokiu i v Berlíně spolu s Pekingem.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Apple iPhone 5s a iPhone 5c: Datum vydání, cena, specifikace [Co věříme, že víme]

Stahování iOS 7 a datum vydání pro iPhone, iPad, iPod touch tiped pro 18. září, podle únikového souboru

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *