Nejlepší pluginy WordPress pro prodej digitálních produktů Uncategorized Samsung Galaxy S9 nebude mít menší rámy, jak se dříve říkalo

Samsung Galaxy S9 nebude mít menší rámy, jak se dříve říkalo

zasvěcené zprávy z Číny, což naznačuje, že společnost Samsung vykopala časný prototyp Galaxy S9, který zahrnoval poměr obrazovky k tělu více než 90 procent. Bylo řečeno, že včasný pracovní prototyp pokračuje v tom, kde Galaxy S8 skončil, ale zavedením ještě menších rámů. Nyní se zdá, že Samsung jde trochu jiným směrem.

Vestavěné obrázky uvádějí okamžitý příklad rozdílů mezi zařízením, o kterém se věřilo, že společnost Samsung půjde na trh během druhého čtvrtletí roku 2018, a zařízení, o kterém se nyní předpokládá, bude při spuštění představovat skutečnou Galaxy S9.

Obě zařízení vypadají do značné míry podobně, ale s časným prototypem S9 vyvíjí značné úsilí o snížení rámečku dolní brady ve srovnání s návrhem Galaxy S8 a S8+. Zařízení, které Samsung pravděpodobně půjde na trh, má nyní to, co se zdá být stejné rámy na horní, dolní a strany super AMOLED displeje, jako tomu bylo u Galaxy S8.

Pokud by byl přesný, nový design by poskytl poměr obrazovky k tělu přibližně 85 procent, což je do značné míry podobné Galaxy S8 a S8+Samsung. Přestože fyzická forma spekulovaného zařízení bude do značné míry podobná současné vlajkové lodi Galaxy Samsung, jak je vidět na obrázku níže, kde rohy nejsou tak zaoblené jako ty, které se nacházejí na jeho předchůdce s tím, co je poskytováno s Galaxy Note 8.

Neexistuje ani ponětí, že displej bude mít také vložený čtečku otisků prstů, což naznačuje, že Samsung opět vybere řešení namontované na zadní straně, které v minulosti upřednostňovalo.

Galaxy S9 se říkala design, o kterém se nyní říká, že byl vyřazen.

Očekává se, že Galaxy S9 bude vypadat jako Galaxy S8, jak je znázorněno zde.

Podobně jako v tom, jak Apple a další společnosti, přistupují k návrhu zařízení v některých letech, vypadá Galaxy S9 velmi pravděpodobné, že bude přírůstkovou aktualizací řady Galaxy. O Samsung se říká, že plánuje v roce 2019 něco trochu významnějšího s vydáním Galaxy S10, což je místo, kde bychom mohli získat první pohled na ID konkurence Face, na které mnozí uvedli, že na společnosti pracuje.

Do té doby S9 stále vypadá jako krásný sluchátko, a pokud je Samsungův rodokmen cokoli, pak bude S9 pravděpodobně jedním z nejpopulárnějších telefonů příštího roku.

(Zdroj: 91mobily)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.2.1 / 11.2 Útěk z vězení byl úspěšně dosažen

iOS 11.2.5 Beta 1 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změnách, o kterých potřebujete vědět

Stahování: iOS 11.2.5 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone a iPad

iOS 11.2.1 Poznámky k vydání / ChangeLog: Zde jsou všechny nové změny

Stáhněte si iOS 11.2.1 Odkazy na IPSW a aktualizaci OTA s vitálním opravou

Stáhněte si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a instalace na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.2.1 / 11.1.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *